Kiedy Twoja łazienka się zestarzeje, wiele osób nudzi się wyglądem i rozważa zapłacenie dużo pieniędzy na nową toaletę i wannę. Może to kosztować kilka tysięcy dolarów, jeśli wymiana niektórych elementów w łazience może ożywić wygląd pokoju.

Istnieje wiele akcesoriów, które możesz kupić teraz, aby poprawić wygląd swojej toalety i łazienki. Od wahających się wanien, zamiennych sedesów, atrakcyjnie wyglądających mebli łazienkowych z różnymi rodzajami umywalek po wieszaki na ręczniki i uchwyty na papier toaletowy można teraz kupić w niektórych bardzo atrakcyjnych wzorach.

Zawsze interesowały mnie różne deski sedesowe, które są dostępne jako bezpośredni zamiennik standardowych desek sedesowych dostarczanych wraz z toaletą. Są oczywiście deski dębowe i mahoniowe, ale także duży wybór dekoracyjnych sedesów z różnymi zdjęciami. Możesz uzyskać naprawdę zabawny jeden lub jeden ze skorupkami lub zdjęciami zwierząt.

Naprawdę świetnym ulepszeniem do sedesów jest jedno z elektronicznych sedesów Toto. Gama Washlet kosztuje od 400 do 1000 USD za model i oferuje kilka specjalnych funkcji. Termostatycznie kontrolowane mycie ciepłą wodą z wysuwanymi przednimi i tylnymi prętami, suszeniem ciepłym powietrzem, wbudowanym automatycznym odwanianiem i miękkim zamknięciem tego siedzenia, które jednak podnosi się automatycznie po wejściu do pokoju i zamknięciu za tobą.

Jako podstawowa modernizacja toalety są one dość drogie, ale można je dostosować do prawie każdej toalety i są specjalnie zaprojektowane do okrągłych lub podłużnych misek. Instalacja może wymagać pewnych prac elektrycznych i hydraulicznych, ale spodziewałbym się, że zostanie to wykonane za dwie lub trzy godziny.

Ostateczna decyzja, czy chcesz zerwać istniejący zestaw łazienkowy i całkowicie go wymienić, czy dodać kilka akcesoriów, które nadadzą nam zupełnie nowy wygląd. Różnica cen między dwiema strategiami będzie ogromna, a budżet oczywiście będzie dyktowany. Nowe płytki na ścianie i / lub nadaj łazience nowe życie.

Nie ma wątpliwości, że każde nowe sedes można wykorzystać do odświeżenia zmęczonej łazienki. Jednak, aby naprawdę wybrać produkt, który nadaje łazience świetny design i funkcjonalność, konieczne są pewne rozważania. Trochę badań i licencja artystyczna idą daleko!