Bez kategorii

Pomysły na dekorację łazienki

By 25 kwietnia 202031 grudnia, 2020No Comments

Łazienka to niezbędna przestrzeń w domu, ale powinna być bardziej niż funkcjonalna. Lubię mieć dużą łazienkę, w której mogę się zrelaksować. Atmosfera musi być zrelaksowana, a pomysły na dekorację łazienki powinny to odzwierciedlać. Jest to pokój w domu, do którego możesz uciec. Możesz rozpieszczać się długą kąpielą w wannie w świetle zapachowych świec. To idealny koniec mojego dnia.

Nienawidzę łazienki lub innego pokoju, który jest zatłoczony. Musi być schludny i przestronny. Przydałaby się wpuszczona wanna i jedna z tych kabin prysznicowych, nad którą znajduje się świetlik. Jest złudzenie, że bierzesz prysznic w świeżym deszczu. Pomysły na dekoracje łazienkowe muszą zwracać uwagę na kolor. Lubię miękkie, neutralne kolory w łazience. Nie chcę niczego jasnego, co powodowałoby migrenę rano. Rano nie jestem zbyt dobry. Potrzebuję ciemnozielonej, subtelnej cytryny lub terakoty.

Armatura łazienkowa musi być nowoczesna i błyszcząca. Nie chcę udawać, że jestem w wiktoriańskim salonie. Przydałyby się niektóre rośliny liściaste. Pomysły na dekorację łazienek na miarę XXI wieku powinny być minimalne i całkowicie zakazać wszelkich przekręconych motywów. Ryby, łodzie i muszle są na zewnątrz. Jeśli chcę czegoś takiego, idę na plażę. Mosiężne okucia byłyby w porządku, o ile nie byłyby zbyt bogato zdobione.

Łazienka musi być łatwa do czyszczenia. Bez dywanów i fantazyjnych zasłon. Ściany muszą być całkowicie wyłożone kafelkami, a jedna ściana może mieć płytki lustrzane. Nie jestem próżny, jest tylko poczucie przestrzeni! Wiem, że wszystkie te domowe programy mają obsesję na punkcie szablonów. Nie pasują one do moich pomysłów na dekorowanie łazienki. Chcę prostych kafelków, takich jak zamierzył Bóg.

Mówiąc o pokazach przeróbek, niektóre z nich mają inspirujące pomysły, w tym pomysłowe pomysły na dekoracje łazienkowe. Inni wariują. Niedawno widziałem taki, który widział dom młodej, modnej pary, która zaprojektowała to miejsce. Wprawdzie mieszkanie było piękne i bardzo gustownie urządzone. To była dziwna łazienka. Ta para nie lubiła ścian i całe mieszkanie było otwarte. Jej wanna była bardzo duża, aby mogła wygodnie zmieścić się w obu, i została zainstalowana w mieszkaniu, aby wszyscy mogli ją zobaczyć. Jeszcze dziwniejsza była toaleta po drugiej stronie głównej sypialni, za ścianą, ale bardzo cienka, przezroczysta szklana ściana. Mąż wyjaśnił, że ten niezwykły stan wynikał z faktu, że chciał kontynuować rozmowę, gdy jego żona odebrała telefon z natury. Pomysły na dekorację łazienki z nutą ekscentryczności.