Bez względu na rodzaj armatury łazienkowej, której używasz do swojej łazienki, np. B. baterie zlewozmywakowe, baterie natryskowe do łazienki, baterie łazienkowe itp. Dochodzą do punktu, w którym krany wyciekają i płacimy za nieograniczoną ilość wody. Choć może to wydawać się irytujące, wciąż jest dom do naprawienia. Jednak ważne jest, aby znać dokładny typ od dostawców kranów Tre Mercati. Po podjęciu wymaganej decyzji postępuj zgodnie z instrukcjami w tym artykule, które podadzą wskazówki, jak naprawić konkretny kran.

• Przede wszystkim większość baterii Tre Mercati jest wyposażona w baterie pod zlewem. Ważne jest, aby je znaleźć, aby wyłączyć wodę, która ucieka.

• Po ustaleniu położenia kranów zamknij odpływ zlewu i umieść nad nim bawełnianą szmatką. Ta ściereczka służy do zbierania części, które mogłyby spaść podczas mocowania. W ten sposób nie mogą uciec do kanalizacji.

• Możesz użyć pojemnika do prawidłowego ułożenia każdego elementu, który został usunięty z wyposażenia łazienki. W ten sposób nie musisz się martwić, że części zostaną zgubione lub zapomnisz, gdzie były pierwotnie.

• Zdejmij nasadkę uchwytu kranu za pomocą płaskiego śrubokręta. Następnie użyj wybranego śrubokręta, aby poluzować śrubę mocującą uchwyt do zlewu. Po pomyślnym odkręceniu delikatnie pociągnij za uchwyt.

• Ostrożnie owiń klucz półksiężyca, który wychodzi z zlewu, taśmą samoprzylepną, aby uniknąć zarysowań. Użyj go, aby poluzować nakrętkę na wale.

• W szóstym kroku musisz wyjąć tarczę siedziska i wymienić ją na nową tak dokładnie, jak to możliwe. Ponownie załóż gumowy o-ring na kran, wyjmując trzpień z nakrętki. Pamiętaj, że rozmiar powinien być zgodny.

• Wykonaj powyższe kroki krok po kroku za pomocą drugiego kranu, który naprawiasz.

• Użyj białego octu i plastikowej podkładki do szorowania, aby upewnić się, że kamień jest całkowicie usunięty, zanim będziesz mógł przywrócić uchwyty do ich pierwotnego stanu.

• Użyj smaru hydraulicznego, aby pokryć całe gniazdo i pierścień O-ring przed ponownym włożeniem podczas wyjmowania.

Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności krany zostaną w pełni naprawione, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z łazienki jak zwykle bez martwienia się o płacenie nieograniczonej ilości wody. Jeśli masz problemy z wykonywaniem powyższych instrukcji, zawsze zalecamy skontaktowanie się z profesjonalistą.